Курс PRO. Теорія ймовірностей та статистика

Програма підвищення кваліфікації вчителів математики навчально-практичногоонлайн курсу ГО Контора Пі

Початок — 15 січня 2024Кінець — 15 лютого 2024

30 годин

Дистанційно

Де буде проходити марафон PRO

Марафон буде проводитись за допомогою платформ Youtube Ta Discord.До участі y марафоні запрошуються вчителі математики 5-11 класів, які подали заявку
і заповнили анкету.

Illustration
Illustration

Заняття вести будуть:

Illustration

Дмитро Номіровський

Доктор фізико-математичних наук, професор факультету комп'ютерних наук та кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка, заслужений вчитель України.

Має більше ніж 20 років досвіту роботи вчителем у школі і стільки же у виші. Підготував 12 призерів Міжнародної олімпіади з математики. Є співавтором циклу підручників з математики для школярів Мерзляк & Co. та популярних онлайн-курсів. Відмінно знає, як навчати математиці зрозуміло і ефективно.


Illustration

Андрій Анікушин

Кандидат фізико-математичних наук, доцент факультету комп'ютерних наук та кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка, учитель математи ки УФМЛ КНУ.

Метою навчально-практичного марафону ГО Контора Пі є:

    розбудова спільноти вчителів математики, які готують розумну націю до успішного майбутнього
    популяризація математики в ycix регіонах України
    фахова та психологічна підготовка вчителів математики5-11 класів

Напрям:

Підвищення кваліфікації вчителів математики 5-11 класів.

Програма

Складається з 8 уроків

"Випадковий експеримент"

"Випадкова подія"

"Ймовірність випадкової події"

"Відносна частота випадкової події"

"Вибірки та похибки"

"Подвійне сліпе дослідження"

"Знайомство з кореляцією"

"А за умови Б, чи все ж Б за умови А?"

Illustration

Тривалість програми дистанційного марафону: 30 годинФорма підвищення кваліфікації: Дистанційна
РОЗРОБНИК:ГО“Контора Пі”Професор КНУ імені Тараса Шевченка, д.ф.-м.н. Номіровський Д.А.Кандидат фізико-математичних наук, доцент факультету комп'ютерних наук та кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка, учитель математики УФМЛ КНУ - Анікушин А.В.
Програму затверджено 10.01.2024Президент ГO «Контора Пі»Лейбенко Л. В.

Відгуки

Цей марафон - то найкраще, що може статися з вчителем математики, я вам точно кажу 😇 це не просто якісь там «курси», бо так треба. Це нереально крута команда організаторів і така ж крута команда учасників. Це коли ти навчаєшся у людей, за підручниками яких вчиш дітей в школі, а в твоїй команді вчителі, які готують дітей до олімпіад міжнародного рівня. Це така кількість інформації з педагогіки, психології та методики викладання, яку у ВНЗ можна вчити кілька семестрів. В Kontora Pi все чітко, по суті, дуже позитивно і ефективно.І до слова: скоро буде Марафон 2.0. Приєднуйтеся, це корисно і вчителям школи, і викладачам.А в нас залишилося до фіналу ще 2 цікаві тижні 👨‍💻


Illustration

Mariia Ilnytska

Марафон з @Кontora Pi «біжать» майже 200 вчителів математики України.Навіщо і чому тут я ?! В першу чергу в пошуках нових емоцій, нових друзів, відкриттів і здивувань. Тут все це є!Величезна кількість «нової математики». Дивує збіги тем лекцій Dmytro Nomirovskii з моїми «сірими» плямами в математичних знаннях. « Математика і комп'ютер», «Математика і українська мова», «Теорія ймовірностей», «Помилка завжди -помилка?», «Прості числа»,- які не так вже й прості...
Читати далі


Illustration

Надежда Сурина

Вже 6 тиждень - екватор марафону!Суботні вебінари та дедлайн домашки ввійшли в звичку. Що найважче? Іноді трішки катастрофічно не вистачає часу(ну як трішки... ) Хочеться більше часу приділяти навчанню та спілкуванню, обговоренню в команді. Дякую організаторам за те, що з вами цікаво, за класні завдання, за підтримку. P. S. #KontoraPI - це більше ніж математика.


Illustration

Vita Yarova

Завершився перший тиждень онлайн марафону від #KontoraPI.Я вражена - це навіть нічого не сказати! Це коли ти роками думаєш, гадаєш як зробити так щоб математика для дітей була ВАУ!!, і вона тобі вже ввижається всюди. Йдеш по вулиці, бачиш опале листя і думаєш, що контур листя являє собою графік відомої функції. Тягнеш у рюкзаку листя на урок. Або несеш додому капусту Романеско і думаєш "от зараз фракталів наїмся".
Читати далі


Illustration

Ira Po

Людина, яка вважає, що знає все - викликає посмішку. Вчитель, який вважає, що знає все - небезпечний. Дякую Kontora Pi за можливість бути в компанії Колег, які не бояться помилятися, визнавати свої помилки і вчитися. Сьогодні виконане домашнє завдання 6 тижня Марафону - сьогодні екватор навчання. А попереду ще 6 тижнів драйву, відкриттів, нових знань і знайомств. А у нас з моїми восьмикласниками попереду тема квадратних та ірраціональних рівнянь і нерівностей. І я, завдячуючи Dmytro Nomirovskii та Татьяна Герасимова, готова.


Illustration

Elena Shyshatska

Цікаві речі дізнаюся на марафоні від Kontora Pi: зв'язок математики і іноземної мови, як правильно створити презентацію для учнів, як заохотити учнів до навчання математикою і багато іншого. У лютому розпочнеться ще один марафон. Рекомендую всім моїм колегам-математикам і студетам.


Illustration

Таміла Гапак

Марафон STM.Екватор подолано! Сказати, що тут круто - нічого не сказати!Я знову відчула себе ученицею, студенткою: щотижневі уроки, домашні завдання, перевірки, рефлексії, дедлайни заставляють викроїти на все це час, але це так цікаво. Спільнота вчителів-математиків стала одним цілим.Вкотре вдячна всім причетним до організації та проведення цього марафону, лекторам, кураторам.Далі буде!!!


Illustration

Руслана Майзель