Учнівський табір Kontora Pi 

Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків 

Табір для учнів в 2019 році завершено. 

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією в країні, було прийнято рішення поки не проводити оффлайн заходи. Щойно ситуація зміниться, ми обов'язково повідомимо.

Illustration

Наші результати в цифрах

2017
2017

Рік заснування Kontora Pi


108
108

Підлітків пройшли літній табір за два роки


55
55

Мінімальна кількість годин математики за два тижні


13
13

Найкращих викладачів з математики з СНД та України в 2018 р.


Чому варто відвідати математичний табір Kontora Pi?

Різнобічна програма

Програма літнього табору оновлюється щороку з врахуванням актуальних тем сьогодення та передбачає залучення провідних експертів з різних галузей. Мінімум теорії, максимум практики!
В нашому фокусі залишаються: олімпіадна математика, пректна англійська та бізнес-знання (наприклад, навички підприємництва). 
Крім того, ми навчаємо наших кемперів основам правильного харчування, наданню першої медичної допомоги, самообороні, знайомимо із технологіями (3D друк, коптери, супутники, квантові розрахунки), організовуємо екскурсії на підприємства та активно займаємось спортом.

Різнобічна програма

Зіркові гості

Найкращі викладачі

Професійні вожаті

Піклування про кемперів 

Умови відбору

Набір у табір відбувається за результатами розгляду заявок від трьох типів учасників, які закінчують 8-10 класи у 2019 році. Прийом заявок проводиться з 10 по 24 травня 2019 року, результати будуть оголошені в червні 2019 р. 

Для переможців 4 етапу Олімпіади з математики

Необхідно заповнити заявку на участь.

Для учасників 1, 2, 3 етапу Олімпіади з математики 

Для того, щоб потрапити у відбір, необхідно: вирішити задачі з математики та продемонструвати свою мотивацію на участь у таборі.

Інші учасники 

Якщо ти успішно завершив курс математичного гуртка Кванта, ти маєш можливість долучитися до програми літнього табору Kontora Pi.

Яким був табір Kontora Pi