logo
logo

Учнівський табір Kontora Pi 

Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків

Ми створили унікальний табір із якісною двотижневою програмою, розрахованою на випускників 8-10 класів, які мають відмінні математичні здібності та сильну мотивацію до всебічного розвитку.
Олімпіадна математика, проектна англійська, знання із бізнесу і лекції на актуальні тематики від провідних експертів та найкращих викладачів – і все це в оточенні природі біля Києва! 
Наша мета – допомогти талановитим математикам розкрити свої таланти та всебічно розвиватися.
Наступний набір на програму буде оголошено навесні 2019 року.

Наші результати в цифрах

2017
2017

Рік заснування Kontora Pi


108
108

Підлітків пройшли літній табір за два роки


55
55

Мінімальна кількість годин математики за два тижні


13
13

Найкращих викладачів з математики з СНД та України в 2018 р.


Чому варто відвідати математичний табір Kontora Pi?

Різнобічна програма

Програма літнього табору оновлюється щороку з врахуванням актуальних тем сьогодення та передбачає залучення провідних експертів з різних галузей. Мінімум теорії, максимум практики!
В нашому фокусі залишаються: олімпіадна математика, пректна англійська та бізнес-знання (наприклад, навички підприємництва). 
Крім того, ми навчаємо наших кемперів основам правильного харчування, наданню першої медичної допомоги, самообороні, знайомимо із технологіями (3D друк, коптери, супутники, квантові розрахунки), організовуємо екскурсії на підприємства та активно займаємось спортом.

Різнобічна програма

Зіркові гості

Найкращі викладачі

Професійні вожаті

Піклування про кемперів 

Умови відбору

Набір у табір відбувається за результатами розгляду заявок від трьох типів учасників, які закінчують 8-10 класи у 2019 році. Старт прийому заявок буде оголошено навесні 2019 року, результати – в червні 2019 р. 

Для учасників 4 етапу Олімпіади з математики

Необхідно заповнити заявку на участь.

Для учасників 1, 2, 3 етапу Олімпіади з математики

Для того, щоб потрапити у відбір, необхідно: пройти тест з математики, виконати творче завдання та заповнити заявку на участь (в разі проходження тесту з математики).

Інші учасники 

Якщо ти успішно завершив курс математичного гуртка Кванта, ти маєш можливість долучитися до програми Olymp від Kontora Pi.

Яким був табір Kontora Pi